ghee
v
grietaŠo produktu izmēģināšanai piedāvāja Pure Indian Foods un iHerb atsauksmes uzrakstīšanai.

http://www.iherb.com/pr/pure-indian-foods-grassfed-organic-turmeric-superghee-7-5-oz-212-g/65290?rcode=LUD979
Iepakojums nav liels - 212g, bet tā kā tas ir plastikāts ( BPA free) tad arī sūtīšanas svars nav liels 290g.
Zem vāciņa ir stingrs aizsargslānis, kas nepieļauj, ka pa ceļam var kaut kas izlīt. Iekšā ir izcilas kvalitātes ghee ar garšvielām :
Grassfed organic cultured ghee, organic turmeric, organic ginger, and organic black pepper.
Pats sviests irpietiekami mīksts, ātri kūst siltumā. Patīkama smarža. Dzeltens ļoti:) Krūzēs pamanāmi.
Garšvielas ir pareizā proporcijā - ļoti labi der zelta piena pagatavošanai. Tam es vēl pievienoju medu un kanēli.
Bet lielākoties esmu izlietojusi pievienošanai pie brokastu kafijas, kas izdodas stipri uzmundrinošāka. ( šim ražotājam ir vēl COFFEE++ , ko izmēģināšu)
Garšīgi ir arī vienkārši uzsmērējot uz rupjmaizes.
Skaisti izdotos arī rīsi ar šo sviestu.

pirkumi
v
grieta

Cukurs http://www.iherb.com/pr/Big-Tree-Farms-Organic-Coconut-Sugar-Blonde-16-oz-454-g/34435?rcode=LUD979 - garšīgs kā jau kokosa:)
šokolādes dzēriena pulveris http://www.iherb.com/pr/Big-Tree-Farms-Organic-Drinking-Chocolate-Powder-8-oz-227-g/70903?rcode=LUD979 kaut arī cukurs pievienots, var likt vēl
Tags: ,

jaunās nedēļas atlaides 10%
v
grieta

http://www.iherb.com/c/elemental-herbs

http://www.iherb.com/c/babo-botanicals

http://www.iherb.com/c/designer-protein

http://www.iherb.com/c/sunkist

Labās garšvielas http://www.iherb.com/c/simply-organic

http://www.iherb.com/c/flapjacked no šiem ir izprovēts pankūku maisījumi sliņķiem

vismazāk salds http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Buttermilk-12-oz-340-g/66118 tiešām ir pilnīgi ok atjaukt ar ūdeni un cept, ļoooti mazā eļļas daudzumā. vēl taisīju variantu - viena ola+viens banāns+tase sausā maisījuma+puse tases ( vai mazāk ūdens)

Kanēļa-ābolu http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Cinnamon-Apple-12-oz-340-g/66119 patika vismazāk, banāu-riekstu http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Banana-Hazelnut-12-oz-340-g/66117 arī ir ok. Tāpat tos liku klāt pie keksu cepšanas.

un atlaižu kods
PROMOTEN

Tags: , ,

seja
v
grieta

http://www.iherb.com/pr/Benton-Snail-Bee-High-Content-Essence-60-ml/70184?rcode=LUD979 ir diezgan interesants sastāvs

Snail secretion filtrate, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, arbulin, butylene glycol, rh-oligopeptide-1, bee venom, plantago asiatica extract, laminaria digitata extract, diospyros kaki leaf extract, salix alba (willow) bark extract, ulmus campestris (elm) extract, bacillus ferment, azelaic acid, althaea rosea flower extract, aloe barbadensis leaf extract, beta-glucan, betaine, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, adenosine, panthenol, allanloin, rentylene glycol, zanthoxylum piperitum fruit extract, usnea barbata (lichen) extract, pulsatilla koreana extract, arginine.

tas nav ziemai , drīzāk vasaras variants. manai kombinētai ādai derēja labi arī bez krēma pa virsu. pēc struktūras tas ir caurspīdīgs gēls. bez smaržām ( nesajutu). labs pumpītis. labi mitrina ādu.


jaunās nedēļas atlaides:
v
grieta

jaunajās nedēļas atlaidēs našķi , veselīgie http://www.iherb.com/Healthy-Snacking

rozīnes tiešām izcilas - http://www.iherb.com/pr/Made-in-Nature-Organic-Raisins-6-Pack-1-5-oz-42-g-Each/34224 un ērti tie mazie iepakojumi.

dateles- tik ātri apēstas nekad neesmu novērojusi http://www.iherb.com/pr/Made-in-Nature-Organic-Dates-Pitted-Sun-Dried-Unsulfured-6-oz-170-g/50634

un piedevas acīm http://www.iherb.com/Eye-Vision-Care

Tags: ,

jaunumos
v
grieta

http://www.iherb.com/pr/Alaffia-Whipped-Shea-Butter-Coconut-Rose-1-5-oz-43-g/72474?rcode=LUD979
Alaffia piedāvā triju veidu šī sviestu, kas mīkstināts ak kokoseļļu, ir vēl lavandas un vaniļas aromāti.


http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-24k-Gold-Radiance-Mask-1-Facial-Mask/72471?rcode=LUD979
Dažādas vienreizējās maskas no Miss SPA, šajā ir peptīdi.
Ir attīroša ar bambusa ogli http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-Charcoal-Clarifying-Mask-1-Facial-Sheet-Mask/72470?rcode=LUD979
ar peptīdiem un burbuļiem http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-Oxygenating-Bubble-Mask-1-Facial-Sheet-Mask/72472?rcode=LUD979

jaunā iepakojumā

http://www.iherb.com/pr/Wedderspoon-Organic-Inc-Manuka-Honey-Night-Cream-with-Bee-Venom-1-7-fl-oz-50-ml/72447?rcode=LUD979 sastāvā daudz labu eļļu un nedaudz bišu indes.


var;ētu būt interesants mutes skalojamais līdzeklis http://www.iherb.com/pr/Trace-Minerals-Research-ConcenTrace-Mineral-Mouth-Rinse-Mint-16-fl-oz-473-ml/72459?rcode=LUD979

pirkumi
v
grieta

No jaunumiem iemēģināju http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Golden-Milk-Turmeric-Infusion-9-5-oz-270-g/72143 man vispār garšo piens ar kurkumu /medu un sviestu. šim sastāvā nav nekāda saldinātāja vai taukvielu, tos var pievienot papildus. es lietoju ar siltu sojas pienu.

( par tāda piena labajām īpašībām var palasīt http://www.healthy-holistic-living.com/golden-milk.html )

Vēl http://www.iherb.com/Savesta-Triphala-60-Veggie-Tabs/14628 arī daudz labu īpašību > http://www.rudra.lv/lv/c/176-augu-pulveri/p/1846-trifala-pulveris-150g

šīm tabletēm ir ļoti patīkams aromāts, bet ir vērts palasīt arī blakusparādības. ( iepriekš esmu lietojusi no cita ražotāja, nekādas īpašas blakusparādības neatceros, bet pie šīm man bija galvassāpes vakarā. ) Lietoju gan tikai pa 1 no rīta, uz vakaru neiesaka.

Tags:

koncentrēšanās un atmiņas uzlabošanai
v
grieta
ir tādas http://www.iherb.com/Irwin-Naturals-Brain-Awake-60-Liquid-Soft-Gels/56705 arī mazliet B vitamīni klāt,

jauna veida magnija komplekss http://www.iherb.com/Now-Foods-Magtein-Cognitive-Support-90-Veggie-Caps/57577 ( var palasīt http://magtein.com/magtein-science.html )

kaut arī rakstīts senioriem , tomēr http://www.iherb.com/Kirkman-Labs-Senior-Essentials-60-to-90-Years-Memory-Boost-Phosphatidylserine-30-Soft-Gels/63355

arī omegas ir vērts iekļaut , un lecitīns! http://www.iherb.com/Now-Foods-Sunflower-Lecithin-1200-mg-200-Softgels/23216


Jaunajās nedēļas atlaidēs
v
grieta

- superfūdi -10% http://www.iherb.com/Superfoods-Special

http://www.iherb.com/Reviva-Labs

kādu laiku jau skatījos uz http://www.iherb.com/Reviva-Labs-10-Glycolic-Acid-Cream-1-5-oz-42-g/5033 domāju , ka pāris reizēm nedēļā būs labi, prasās atsvaidzināt seju.

acīm esot labs http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Firming-Eye-Serum-1-fl-oz-29-5-ml/5609

tējas no http://www.iherb.com/Twinings

http://www.iherb.com/Mineral-Fusion

http://www.iherb.com/Epic-Dental

http://www.iherb.com/Ecco-Bella

Tags: ,

Nedēļas atlaidēs
v
grieta

ir http://www.iherb.com/Nature-s-Plus

Vitamīns K2 http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Garden-Vitamin-K2-60-Vegan-Caps/24625

K2 vitamīns palīdz nogādāt kalciju uz tām ķermeņa daļām, kur tas vajadzīgs, piemēram, kauliem un zobiem, kā arī aizgādāt kalciju projām no vietām, kur tam nav jābūt – artērijām, mīkstajiem audiem u. c. Par to, ka veseliem kauliem nepieciešams kalcijs, ir zināms jau gadu desmitiem. Taču ar laiku zinātnieki atskārta, ka nepietiek vienkārši uzņemt kalciju, bet vēl ir arī jāpanāk, lai tas nonāktu kaulos. Starp kalciju, D vitamīnu un K2 vitamīnu notiek mijiedarbība. Uzņemot D vitamīnu, organisms sāk ražot vairāk olbaltumvielu, kuru uzdevums ir nogādāt kalciju kaulos. Bet, ja trūkst K2 vitamīna, tad šīs olbaltumvielas paliek neaktīvas un neveic savu uzdevumu. Tātad, lietojot D vitamīnu, jārūpējas arī par K2 vitamīna uzņemšanu. Noskaidrots arī, ka pārtikas produkti, kuros ir augsts kalcija saturs, jo sevišķi piena produkti, ir bagāti arī ar K2 vitamīnu. Piedevām svarīga loma ir magnijam, kurš palīdz kalcijam pildīt savus pienākumus. Magnijs un K2 vitamīns viens otru papildina. (

Bērniem zobiem http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Animal-Parade-Tooth-Fairy-Probiotic-Children-s-Chewable-Natural-Vanilla-Flavor-90-Animals/21016

Šiem ir arī garšīgie proteīnu dzērieni http://www.iherb.com/Nature-s-Plus/Proteins


pirkumi
v
grieta
Tags: , , , ,

Kosmētikas atlaides
v
grieta

http://www.iherb.com/jeffrey-james-botanicals

tagad lietoju jau otro http://www.iherb.com/Jeffrey-James-Botanicals-The-Creme-Antioxidant-Anti-Aging-2-0-oz-59-ml/44721 krēms ir baigi labs tādai ziemai. it kā biezs, taču labi iesūcas ādā un dod patīkamu matējumu.

un arī http://www.iherb.com/Jeffrey-James-Botanicals-The-Serum-Deeply-Hydrating-Serum-2-0-oz-59-ml/44720 Kopā ar krēmu - ļoti labi.

vēl arī http://www.iherb.com/Mad-Hippie-Skin-Care-Products

Pavasarī man bija http://www.iherb.com/Mad-Hippie-Skin-Care-Products-Face-Cream-13-Actives-1-02-fl-oz-30-ml/41597 pietiekami viegls pavasarim.


jaunās nedēļas atlaides:
v
grieta

http://www.iherb.com/Enzymedica ( dažādi enzīmi gremošanas uzlabošanai)

Saldumi un kārumi http://www.iherb.com/big-tree-farms

Interesanta lieta http://www.iherb.com/Big-Tree-Farms-Organic-Coco-Aminos-All-Purpose-Seasoning-Sauce-10-fl-oz-296-ml/70906 kaut kas līdzīgs sojas mērce, bet nemaz nav sojas

vēl kokoscukurs http://www.iherb.com/Big-Tree-Farms-Organic-Coconut-Sugar-Blonde-16-oz-454-g/34435

Labie vitamīnu un citi no http://www.iherb.com/paradise-herbs

Man labāk der ar dzelzi http://www.iherb.com/Paradise-Herbs-ORAC-Energy-Earth-s-Blend-One-Daily-Superfood-Multivitamin-With-Iron-60-Veggie-Caps/42406 ( bet ir arī bez)

Un 15 % atlaide kolagēniem http://www.iherb.com/collagen-specialGan iekšā dzeramiem (pulveri un tabletes), gan visādos krēmos, maskās.


Jaunās nedēļas atlaides
v
grieta

http://www.iherb.com/McCann-s-Irish-Oatmeal

Esmu lietojusi http://www.iherb.com/McCann-s-Irish-Oatmeal-Steel-Cut-Oat-Meal-28-oz-793-g/30280 pavisam citādāka struktūra, kā auzu pārslām, un garša arī liekas citādāka. Ļoti sātīga putra sanāk.

No šiem http://www.iherb.com/plum-organics garšīgi našķi http://www.iherb.com/Plum-Organics-Plum-Organic-Mashups-Strawberry-Banana-4-Pouches-3-17-oz-90-g-Each/70883 ērti līdzņemšanai ne tikai maziem bērniem. Un vēl http://www.iherb.com/Plum-Organics-Kids-Organic-Jammy-Sammy-Apple-Cinnamon-Oatmeal-5-Bars-1-03-oz-29-g-Each/45290

Un garšvielas- visādas http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products

Lietoju http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Organic-Ceylon-Cinnamon-1-76-oz-50-g/35483

mazliet par lielu iepakojums tam cik es izlietoju http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Cream-of-Tartar-Powder-3-52-oz-99-g/35461 bet ja receptēs ir minēts vīnakmens , tad tas ir tieši tas kas vajadzīgs ( visādos keksos, cepumos un tml lietoju)

Ļoti noderīgs izrādījās http://www.iherb.com/Frontier-Natural-Products-Organic-Powdered-White-Onion-16-oz-453-g/30958 atzīstu- esmu slikta sīpolu mizotāja, un griezēja, un otrs ēdājs mājās vispār tādus neatzīst. Šāds pulveris ir ideāls veids pievienošanai ēdienos. Smarža ļoti izteikta, ja vajag apcepināt- ātri paliek brūns, un dod specifisko cepto sīpolu aromātu.

( tur vēl daudz labu garšvielu)

Tags: , ,

jaunumos
v
grieta
ir pievienota jauna firma http://www.iherb.com/instanatura?rcode=lud979
Labu sastāvu , interesanti produkti, patīkama cena

http://www.iherb.com/instanatural-vitamin-c-serum-anti-aging-1-fl-oz-30-ml/71847?rcode=lud979


http://www.iherb.com/instanatural-youth-express-night-cream-anti-aging-3-4-fl-oz-100-ml/71846?rcode=lud979
sastāvā gan vitamīns C, gan peptīdi, gan MSM,
Water (aqua), aloe barbadensis leaf juice, caprylic/capric triglyceride*, glyceryl stearate*, glycerin*, helianthus annuus (sunflower) seed oil, isopropyl palmitate*, cetearyl alcohol*, sorbitan stearate*, sodium ascorbyl phosphate (vitamin C), limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, hydroxyacetophenone, polyglyceryl-4 laurate/succinate*, sodium stearoyl lactylate*, phenylpropanol*, tetrasodium glutamate diacetate*, hydroxypropyl cyclodextrin*, hydroxyethylcellulose*, propanediol*, palmitoyl tripeptide-38 (matrixyl synthe' 6), caprylyl glycol, lonicera, caprifolium (honeysuckle) flower extract, trisodium ethylenediamine disuccinate*, tocopherol (vitamin E), lonicera japonica (honeysuckle) flower extract, methylsulfonylmethane* (MSM), sodium hyaluronate (hyaluronic acid), simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, rosa moschata (rosehip) seed oil, persea gratissima (avocado) oil, argania spinosa kernel (organic argan) oil, taraxacum officinale (dandelion) extract, equisetum arvense extract, chamomilla recutita flower/leaf (organic chamomile) extract, centella asiatica extract, cetearyl olivate, panthenol (pro-vitamin B5), sorbitan olivate, camellia sinensis leaf extract, citric acid.
Liels apjoms, laba cena.

jaunumos
v
grieta
Jauna firma http://www.iherb.com/buff-bake?rcode=lud979
Piedāvājumā dažādi interesanti riekstu sviesti


http://www.iherb.com/buff-bake-snickerdoodle-protein-almond-spread-13-oz-368-g/71706?rcode=lud979
vai

http://www.iherb.com/buff-bake-birthday-cake-protein-almond-spread-13-oz-368-g/71704?rcode=lud979

un arī dažādi batoniņi

http://www.iherb.com/buff-bake-protein-cookies-frosted-oatmeal-raisin-12-cookies-2-82-oz-80-g-each/71710?rcode=lud979

Utu iznīcināšanas komplekts
http://www.iherb.com/fairy-tales-lice-good-bye-survival-kit-3-piece-kit/71569?rcode=lud979

Jaunajās nedēļas atlaidēs
v
grieta

http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc

'pēdējais pirkums bija http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Eye-Booster-4-in-1-Brow-Boosting-Kit-Universal-Brown-2-Piece-Kit/67226 pēc pasūtījuma meitai.kompakts komplekts, zīmuļi labi, pietiekami mīksti un neitrāli krāsā.tās otiņas arī noderīgas.

man pašai patika http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Eye-Booster-2-in-1-Lash-Boosting-Eyeliner-Serum-Deep-Brown-016-fl-oz-0-5-ml/39509 tiešām sanāca uzzīmēt strelkas

vēl atlaidēs http://www.iherb.com/sambucol var piemeklēt patīkamaķo lietošanas formu.


eos
v
grieta
jaunajos piedāvājumos http://www.iherb.com/Evolution-of-Smooth laba cena salīdzinot ar te pieejamajām. Tur arī ir roku krēmi un ķermeņa losjoni - labas dāvaniņas.
Tags: , , , ,

Atlaižu sadaļā:
v
grieta

Nākamās nedēļas atlaidēs sadaļa http://www.iherb.com/Cold-Flu-Special

Pagājušajā ziemas sezonā lietoju http://www.iherb.com/American-Health-Ester-C-with-Citrus-Bioflavonoids-500-mg-120-Capsules/13682 ( kapsulas) , šoziem http://www.iherb.com/American-Health-Ester-C-500-mg-90-Veggie-Tabs/8435 - labs C vitamīns, nav baigi skābs un laba deva, kaut pie simptomiem tāpat pa 4 vismaz lietoju.

Tā kā man patīk oregano eļļas iedarbība, bet lietot pilināmo ir diezgan ekstrēmi - labs variants būs http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Oil-of-Oregano-60-Capsules/19131

( eļļai ir laba iedarbība vispār)

Oregano is used for respiratory tract disorders such as coughs, asthma, croup, and bronchitis. It is also used for gastrointestinal (GI) disorders such as heartburn and bloating. Other uses include treating menstrual cramps, rheumatoid arthritis, urinary tract disorders including urinary tract infections (UTIs), headaches, and heart conditions.

The oil of oregano is taken by mouth for intestinal parasites, allergies, sinus pain, arthritis, cold and flu, swine flu, earaches, and fatigue. It is applied to the skin for skin conditions including acne, athlete's foot, oily skin, dandruff, canker sores, warts, ringworm, rosacea, and psoriasis; as well as for insect and spider bites, gum disease, toothaches, muscle pain, and varicose veins. Oregano oil is also used topically as an insect repellent.

In foods and beverages, oregano is used as a culinary spice and a food preservative.

How does it work?Oregano contains chemicals that might help reduce cough and spasms. Oregano also might help digestion by increasing bile flow and fighting against some bacteria, viruses, fungi, intestinal worms, and other parasites.


jaunumos
v
grieta

Jaunumos interesanti riekstu sviesti http://www.iherb.com/Barney-Butter
ar piedevām

vai
arī bez,
ar gabaliņiem

vai
bez.Vegānie batoniņi dažādās garšās

http://www.iherb.com/Natural-Factors-VegiDay-Organic-Snack-Bar-Breakfast-Espresso-12-Bars-1-41-oz-40-g-Each/71116

http://www.iherb.com/Natural-Factors-VegiDay-Organic-Vegan-Bar-Caramel-Apple-12-Bars-1-23-oz-35-g-Each/71115

http://www.iherb.com/Natural-Factors-VegiDay-Organic-Vegan-Bar-Coconut-Mango-12-Bars-1-23-oz-35-g-Each/71114

http://www.iherb.com/Natural-Factors-VegiDay-Organic-Snack-Bar-Coconut-Acai-12-Bars-1-23-oz-35-g-Each/71117

šokolāde ar probiotiķiem


http://www.iherb.com/Solgar-Ohso-Probiotic-Original-Belgian-Chocolate-Original-24-Bars/71043


?

Log in