Previous Entry Share Next Entry
jaunumi
v
grieta

Nedēļas atlaidēs ir -10% jauniem brendiem https://www.iherb.com/c/new-brand-special?rcode=LUD979

https://www.iherb.com/pr/Art-Naturals-Detangling-Hair-Brush-2-Piece-Set/73913 divas ķemmes par vienu cenu. šāda tipa man ļoti patīk, meitai ar garajiem vispār ideāli. ( mums gan ir tangleteezer), šīm ir rokturis, kas citiem šķiet ērtāk lietošanā.

vēl -10% https://www.iherb.com/c/astaxanthin astaksantīniem

Pasaulē dēvēts par “superantioksidantu”, “antioksidantu karali”, “antioksidantu nr.1, par ko jūs līdz šim nebūsiet dzirdējuši, bet kas jums noteikti būtu jālieto” un “brīnumlīdzekli pret itin visu, sākot no grumbām līdz pat demencei un vecuma izraisītam redzes zudumam”. Pētījumi liecina, ka ar astaksantīnupatiešām var cīnīties pret vairākām slimībām.

Astaksantīns ir viens no dabā zināmajiem spēcīgākajiem antioksidantiem. Visvairāk šīs unikālās vielas satur vienšūnu mikroaļģes Haematococcus pluvialis. Astaksantīna iegūšana no mikroaļģēm atzīta par videi vissaudzīgāko. Haematococcus pluvialis bagātīgi izstrādā astaksantīnu, jo tas ir veids, kā tās saglabāties cīņā ar milzīgo oksidatīvo stresu, pasargājot aļģu šūnu DNS no kaitīgā UV starojuma un brīvajiem radikāļiem. Astaksantīnu satur arī tie jūras iemītnieki, kas ēd šīs mikroaļģes (brīvē auguši laši, foreles, krili, garneles, vēži un krabji). Tieši šis pigments iekrāso minētos vēžveidīgos un zivis sārtos toņos.

Tags: ,

?

Log in

No account? Create an account