jaunumi
v
grieta

Nedēļas atlaidēs ir -10% jauniem brendiem https://www.iherb.com/c/new-brand-special?rcode=LUD979

https://www.iherb.com/pr/Art-Naturals-Detangling-Hair-Brush-2-Piece-Set/73913 divas ķemmes par vienu cenu. šāda tipa man ļoti patīk, meitai ar garajiem vispār ideāli. ( mums gan ir tangleteezer), šīm ir rokturis, kas citiem šķiet ērtāk lietošanā.

vēl -10% https://www.iherb.com/c/astaxanthin astaksantīniem

Pasaulē dēvēts par “superantioksidantu”, “antioksidantu karali”, “antioksidantu nr.1, par ko jūs līdz šim nebūsiet dzirdējuši, bet kas jums noteikti būtu jālieto” un “brīnumlīdzekli pret itin visu, sākot no grumbām līdz pat demencei un vecuma izraisītam redzes zudumam”. Pētījumi liecina, ka ar astaksantīnupatiešām var cīnīties pret vairākām slimībām.

Astaksantīns ir viens no dabā zināmajiem spēcīgākajiem antioksidantiem. Visvairāk šīs unikālās vielas satur vienšūnu mikroaļģes Haematococcus pluvialis. Astaksantīna iegūšana no mikroaļģēm atzīta par videi vissaudzīgāko. Haematococcus pluvialis bagātīgi izstrādā astaksantīnu, jo tas ir veids, kā tās saglabāties cīņā ar milzīgo oksidatīvo stresu, pasargājot aļģu šūnu DNS no kaitīgā UV starojuma un brīvajiem radikāļiem. Astaksantīnu satur arī tie jūras iemītnieki, kas ēd šīs mikroaļģes (brīvē auguši laši, foreles, krili, garneles, vēži un krabji). Tieši šis pigments iekrāso minētos vēžveidīgos un zivis sārtos toņos.

Tags: ,

jaunumi
v
grieta

Pēdējie izmēģinātie https://www.iherb.com/pr/Hyalogic-LLC-Episilk-HA-Lip-Balm-with-Hyaluronic-Acid-1-2-fl-oz-14-g/38457 Paliela izmēra ( priekš lūpu balzāma) 14 g - eļļas ar hialuronskābi, pilnīgi balts , liekas biezs, bet ātri kūst starp pirkstiem. Smaržas , garšas nav nekādas. Vajag pavisam nedaudz, labi mīkstina lūpas. Tāds noder arī vasarā.

mazliet lielāks iepakojums https://www.iherb.com/pr/Aroma-Naturals-The-Wave-Natural-Sports-Soothing-Cooling-Comfort-Gelee-1-oz-30-g/59211 bet noder pavisam citam. Atvēsinošais krēms nogurušiem muskuļiem. Arī dažādas eļļas, smaržo - piparmētra, mentols. Viegls kā losjons.

Tags: , , ,

jaunumi
v
grieta

Beidzot paņēmu https://www.iherb.com/pr/Everyday-Minerals-Jojoba-Color-Corrector-Mint-0-06-oz-1-7-g/64231 izmērs jau mikroskopisks, bet nu. Lieto meita - pusaudze. Viņai uz vaigiem diezgan ir asinsvadi, bet uz kādu ballīti gribas jau lai nav redzami. labi nomaskē, pa virsu bāze pūderi, un nav redzami sarkani vaigi.

Man lietošanā https://www.iherb.com/pr/EcoTools-Facial-Cleansing-Brush-1-Brush/72106 diezgan ilgi uz to skatījos. realitātē ir labs izmērs- ērti ieguļ plaukstā, neslīd, tie sariņi ir ļoti mīksti. ( mazliet resnāki kā pūderotai, un tik mazliet cietāki). Jutīgai ādai neieteiktu, bet man tāda nav, vnk kombinēta un nav vairs pirmā svaiguma. ļoti labi tīra poras, un tās samazinās . labi izmasē sejas ādu.


jaunumi
v
grieta
jaunumos ir parādījusies interesanta marka https://www.iherb.com/c/Pixi-Beauty

Pīlinga toneris https://www.iherb.com/pr/Pixi-Beauty-Glow-Tonic-Exfoliating-Toner-3-4-fl-oz-100-ml/73194 ar glikolskābi ( lietojams vakarā, un dienā pēc vajag SPF)

acu eliksīrs esot labs https://www.iherb.com/pr/Pixi-Beauty-24K-Eye-Elixir-with-Gold-Collagen-Energizing-Peptide-Serum-31-fl-oz-9-3-ml/73207 baigi mazs apjoms , ne gluži ideāls sastāvs, bet ar zeltu un peptīdiem.

vēl jauna firma https://www.iherb.com/c/SHINE-Organics čia pudiņi pieaugušajiem- labs izmērs, ērts iepakojums, veselīgi.

Tags: , ,

akcija
v
grieta

Nedēļas piedāvājumā - Frontier garšvielu mazie iepakojumi:

Patreiz lietošanā - īstais Ceilonas kanēlis https://www.iherb.com/pr/Frontier-Natural-Products-Organic-Ceylon-Cinnamon-1-76-oz-50-g/35483 lielākoties izlietots pie kafijas, labs gan.

Ja ir daudz cepšanas- saimniecībā noder https://www.iherb.com/pr/Frontier-Natural-Products-Cream-of-Tartar-Powder-3-52-oz-99-g/35461 Ar ko vīnakmens pulveris ir īpašs? Sakultos olu baltumus tas padara siltumizturīgākus, kā arī apjomīgākus. To var pievienot arī putukrējumam – arī tas saglabās tekstūru un būs izteikti gaisīgs. Ceptajiem bezē tas neļauj tik viegli saplaisāt, bet cukura sīrupus tas aizkavē no kristalizēšanās.

un šāds ums izlietojās visātrāk saimniecībā https://www.iherb.com/pr/Frontier-Natural-Products-Organic-Mama-Garlic-5-oz-141-8-g/35463 - bērns ar gurķi, tomātu noēda

Tags: , ,

zobiem
v
grieta

Jau lietošanā esošajai jonu zobubirstei maināmās galviņas https://www.iherb.com/pr/Dr-Tung-s-Ionic-Toothbrush-Replacement-Brush-Heads-Soft-Bristles-2-Pack/46248?rcode=LUD979

Viena pavisam parasta bambusa birste https://www.iherb.com/pr/Xlear-Soft-Bristle-Bamboo-Tooth-Brush/69400?rcode=LUD979
Interesantā Radius zobubirste ( arī ir maināmās galviņas ) https://www.iherb.com/pr/RADIUS-Source-Toothbrush-Super-Soft-1-Replacement-Head-1-Toothbrush/63539?rcode=LUD979 
Tags: ,

zobiem
v
grieta


Šiem jau krājumi neveidojas
Jaunums lapā- http://www.iherb.com/pr/Heritage-Products-Activated-Charcoal-Whitening-Toothpaste-Fresh-Mint-5-1-oz-145-g/71958?rcode=LUD979 melnā zobupasta ar aktivēto ogli
Pavisam slikta sasstāva http://www.iherb.com/pr/Plus-White-Xtra-Plus-White-Toothpaste-with-Tartar-Control-Cool-Crisp-Mint-Flavor-3-5-oz-100-g/27386?rcode=LUD979 ( bet palūkošu iedarbību uz baltumu)
Pavisam laba ar manukas medu un propolisu un spirulīnu http://www.iherb.com/pr/Manuka-Health-Manuka-Propolis-Toothpaste-With-Manuka-Oil-3-53-oz-100-g/56596?rcode=LUD979
Tags: ,

jaunās nedēļas atlaides
v
grieta

-10% http://www.iherb.com/c/anti-aging

-10% http://www.iherb.com/c/efa-omega-3-6-9-epa-dha

-10% http://www.iherb.com/c/Manuka-Health tagad lietošanā ir http://www.iherb.com/pr/Manuka-Health-Manuka-Propolis-Toothpaste-With-Manuka-Oil-3-53-oz-100-g/56596 krāsa viegli zaļgana, garša patīkama. sastāvā gan medus , gan propoliss, gan spirulīna. ( iesaka cilvēkiem ar smaganu problēmām, bet ja tādu nav- tāpat laba zobupasta)

-15% http://www.iherb.com/c/genesis-today

-10% http://www.iherb.com/c/imperial-elixir šāds ir interesants http://www.iherb.com/pr/Imperial-Elixir-Siberian-Eleuthero-Royal-Jelly-Extract-Alcohol-Free-4000-mg-30-Bottles-0-34-fl-oz-10-ml-Each/16485 ženšeņs ar bišu māšu peru pieniņu. der gan imunitātei , gan pret pavasara nogurumu. ( kaut jāskatās - ir kam nedrīkst)

Tags: ,

jaunumos
v
grieta

sejas tīrāmā birstīte - neliela, pietiekami mīksta http://www.iherb.com/pr/EcoTools-Facial-Cleansing-Brush-1-Brush/72106

supervaroņu šeikeri http://www.iherb.com/c/Perfect-Shaker no tādiem dzērienus sīkiem būs vieglāk iemānīt, BPA free

jauna firma http://www.iherb.com/c/InstaNatural izskatās labi sastāvi un cenas ir labas

Tags:

No atlaižu nedēļas piedāvājumiem
v
grieta

Jaunās nedēļas papildatlaides10%

dažādas sēnes http://www.iherb.com/c/fungiology

vēl noderīgais D vitamīns http://www.iherb.com/c/vitamin-d vienam cilvēkam ( pēc 50 gadiem noteikti- tad nepieciešama lielāka deva. sev tādu lietoju pārdienām gaišākā gada laikā, ziemā tāpat pa 1 dienā ) deva gadam http://www.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/18335

viss smukumam http://www.iherb.com/c/beauty-bath-special

un sportam http://www.iherb.com/c/new-sports-special

Nedēļas atlaidēs labas, kvalitatīvas garšvielas http://www.iherb.com/c/brands-of-the-week?bids=GVT ( tagad man interesē šī http://www.iherb.com/pr/Gustus-Vitae-Condiments-Gourmet-Salt-Natural-Smoked-Sea-Salt-3-oz-84-g/58592

Tags: ,

laiki
v
grieta
https://www.wholesomeone.com/image/optimizing-vitamins-supplements-guide
Tags:

ghee
v
grietaŠo produktu izmēģināšanai piedāvāja Pure Indian Foods un iHerb atsauksmes uzrakstīšanai.

http://www.iherb.com/pr/pure-indian-foods-grassfed-organic-turmeric-superghee-7-5-oz-212-g/65290?rcode=LUD979
Iepakojums nav liels - 212g, bet tā kā tas ir plastikāts ( BPA free) tad arī sūtīšanas svars nav liels 290g.
Zem vāciņa ir stingrs aizsargslānis, kas nepieļauj, ka pa ceļam var kaut kas izlīt. Iekšā ir izcilas kvalitātes ghee ar garšvielām :
Grassfed organic cultured ghee, organic turmeric, organic ginger, and organic black pepper.
Pats sviests irpietiekami mīksts, ātri kūst siltumā. Patīkama smarža. Dzeltens ļoti:) Krūzēs pamanāmi.
Garšvielas ir pareizā proporcijā - ļoti labi der zelta piena pagatavošanai. Tam es vēl pievienoju medu un kanēli.
Bet lielākoties esmu izlietojusi pievienošanai pie brokastu kafijas, kas izdodas stipri uzmundrinošāka. ( šim ražotājam ir vēl COFFEE++ , ko izmēģināšu)
Garšīgi ir arī vienkārši uzsmērējot uz rupjmaizes.
Skaisti izdotos arī rīsi ar šo sviestu.

pirkumi
v
grieta

Cukurs http://www.iherb.com/pr/Big-Tree-Farms-Organic-Coconut-Sugar-Blonde-16-oz-454-g/34435?rcode=LUD979 - garšīgs kā jau kokosa:)
šokolādes dzēriena pulveris http://www.iherb.com/pr/Big-Tree-Farms-Organic-Drinking-Chocolate-Powder-8-oz-227-g/70903?rcode=LUD979 kaut arī cukurs pievienots, var likt vēl
Tags: ,

jaunās nedēļas atlaides 10%
v
grieta

http://www.iherb.com/c/elemental-herbs

http://www.iherb.com/c/babo-botanicals

http://www.iherb.com/c/designer-protein

http://www.iherb.com/c/sunkist

Labās garšvielas http://www.iherb.com/c/simply-organic

http://www.iherb.com/c/flapjacked no šiem ir izprovēts pankūku maisījumi sliņķiem

vismazāk salds http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Buttermilk-12-oz-340-g/66118 tiešām ir pilnīgi ok atjaukt ar ūdeni un cept, ļoooti mazā eļļas daudzumā. vēl taisīju variantu - viena ola+viens banāns+tase sausā maisījuma+puse tases ( vai mazāk ūdens)

Kanēļa-ābolu http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Cinnamon-Apple-12-oz-340-g/66119 patika vismazāk, banāu-riekstu http://www.iherb.com/pr/FlapJacked-Protein-Pancake-and-Baking-Mix-Banana-Hazelnut-12-oz-340-g/66117 arī ir ok. Tāpat tos liku klāt pie keksu cepšanas.

un atlaižu kods
PROMOTEN

Tags: , ,

seja
v
grieta

http://www.iherb.com/pr/Benton-Snail-Bee-High-Content-Essence-60-ml/70184?rcode=LUD979 ir diezgan interesants sastāvs

Snail secretion filtrate, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, arbulin, butylene glycol, rh-oligopeptide-1, bee venom, plantago asiatica extract, laminaria digitata extract, diospyros kaki leaf extract, salix alba (willow) bark extract, ulmus campestris (elm) extract, bacillus ferment, azelaic acid, althaea rosea flower extract, aloe barbadensis leaf extract, beta-glucan, betaine, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, adenosine, panthenol, allanloin, rentylene glycol, zanthoxylum piperitum fruit extract, usnea barbata (lichen) extract, pulsatilla koreana extract, arginine.

tas nav ziemai , drīzāk vasaras variants. manai kombinētai ādai derēja labi arī bez krēma pa virsu. pēc struktūras tas ir caurspīdīgs gēls. bez smaržām ( nesajutu). labs pumpītis. labi mitrina ādu.


jaunās nedēļas atlaides:
v
grieta

jaunajās nedēļas atlaidēs našķi , veselīgie http://www.iherb.com/Healthy-Snacking

rozīnes tiešām izcilas - http://www.iherb.com/pr/Made-in-Nature-Organic-Raisins-6-Pack-1-5-oz-42-g-Each/34224 un ērti tie mazie iepakojumi.

dateles- tik ātri apēstas nekad neesmu novērojusi http://www.iherb.com/pr/Made-in-Nature-Organic-Dates-Pitted-Sun-Dried-Unsulfured-6-oz-170-g/50634

un piedevas acīm http://www.iherb.com/Eye-Vision-Care

Tags: ,

jaunumos
v
grieta

http://www.iherb.com/pr/Alaffia-Whipped-Shea-Butter-Coconut-Rose-1-5-oz-43-g/72474?rcode=LUD979
Alaffia piedāvā triju veidu šī sviestu, kas mīkstināts ak kokoseļļu, ir vēl lavandas un vaniļas aromāti.


http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-24k-Gold-Radiance-Mask-1-Facial-Mask/72471?rcode=LUD979
Dažādas vienreizējās maskas no Miss SPA, šajā ir peptīdi.
Ir attīroša ar bambusa ogli http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-Charcoal-Clarifying-Mask-1-Facial-Sheet-Mask/72470?rcode=LUD979
ar peptīdiem un burbuļiem http://www.iherb.com/pr/Miss-Spa-Oxygenating-Bubble-Mask-1-Facial-Sheet-Mask/72472?rcode=LUD979

jaunā iepakojumā

http://www.iherb.com/pr/Wedderspoon-Organic-Inc-Manuka-Honey-Night-Cream-with-Bee-Venom-1-7-fl-oz-50-ml/72447?rcode=LUD979 sastāvā daudz labu eļļu un nedaudz bišu indes.


var;ētu būt interesants mutes skalojamais līdzeklis http://www.iherb.com/pr/Trace-Minerals-Research-ConcenTrace-Mineral-Mouth-Rinse-Mint-16-fl-oz-473-ml/72459?rcode=LUD979

pirkumi
v
grieta

No jaunumiem iemēģināju http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Golden-Milk-Turmeric-Infusion-9-5-oz-270-g/72143 man vispār garšo piens ar kurkumu /medu un sviestu. šim sastāvā nav nekāda saldinātāja vai taukvielu, tos var pievienot papildus. es lietoju ar siltu sojas pienu.

( par tāda piena labajām īpašībām var palasīt http://www.healthy-holistic-living.com/golden-milk.html )

Vēl http://www.iherb.com/Savesta-Triphala-60-Veggie-Tabs/14628 arī daudz labu īpašību > http://www.rudra.lv/lv/c/176-augu-pulveri/p/1846-trifala-pulveris-150g

šīm tabletēm ir ļoti patīkams aromāts, bet ir vērts palasīt arī blakusparādības. ( iepriekš esmu lietojusi no cita ražotāja, nekādas īpašas blakusparādības neatceros, bet pie šīm man bija galvassāpes vakarā. ) Lietoju gan tikai pa 1 no rīta, uz vakaru neiesaka.

Tags:

koncentrēšanās un atmiņas uzlabošanai
v
grieta
ir tādas http://www.iherb.com/Irwin-Naturals-Brain-Awake-60-Liquid-Soft-Gels/56705 arī mazliet B vitamīni klāt,

jauna veida magnija komplekss http://www.iherb.com/Now-Foods-Magtein-Cognitive-Support-90-Veggie-Caps/57577 ( var palasīt http://magtein.com/magtein-science.html )

kaut arī rakstīts senioriem , tomēr http://www.iherb.com/Kirkman-Labs-Senior-Essentials-60-to-90-Years-Memory-Boost-Phosphatidylserine-30-Soft-Gels/63355

arī omegas ir vērts iekļaut , un lecitīns! http://www.iherb.com/Now-Foods-Sunflower-Lecithin-1200-mg-200-Softgels/23216


Jaunajās nedēļas atlaidēs
v
grieta

- superfūdi -10% http://www.iherb.com/Superfoods-Special

http://www.iherb.com/Reviva-Labs

kādu laiku jau skatījos uz http://www.iherb.com/Reviva-Labs-10-Glycolic-Acid-Cream-1-5-oz-42-g/5033 domāju , ka pāris reizēm nedēļā būs labi, prasās atsvaidzināt seju.

acīm esot labs http://www.iherb.com/Reviva-Labs-Firming-Eye-Serum-1-fl-oz-29-5-ml/5609

tējas no http://www.iherb.com/Twinings

http://www.iherb.com/Mineral-Fusion

http://www.iherb.com/Epic-Dental

http://www.iherb.com/Ecco-Bella

Tags: ,

?

Log in

No account? Create an account